Drobečková navigace

Úvodní stránka > Centrum tvořivosti > Pro koho je Centrum tvořivosti určen

Pro koho je Centrum tvořivosti určen

 

  Účelem Centra tvořivosti je podpora tvůrčí činnosti různých nadšenců a tím i podpora řemesel a inovací.

  Centrum tvořivosti je určen pro kutily, modeláře, amatérské vědce a všechny co si rádi realizují své nápady a nemají běžně přístup k potřebnému strojnímu vybavení a potřebným informacím. Cetrum je určeno i pro zájemce o lidová řemesla,začínající řemeslníky a pro zájemce o získání odborné praxe, kterou nemají možnost získat formou běžného zaměstnání

  Centrum zájemcům umožňuje přístup ke strojnímu zařízení, na kterém si mohou sami nebo s pomocí jiného nadšence odborně zhotovit výrobek, aniž by museli platit za práci profesionálům. Centrum umožňuje přístup k rozsáhlé databázi s technickými informacemi o různých materiálech a zbůsobu jejich zpracování a vyzkoušených fíglech a vychytávkách o které se profesionálové běžně nechtějí s veřejností dělit a to vše formou sdílení odborné literatury ze všech oblastí lidské čínnosti, průběžně doplňované o novinky a zkušenosti.

  Centrum zprostředkovává přístup ke speciálnímu strojnímu a technickému vybavení potřebnému pro vědeckou činnost. Dále zprostředkovává přístup k novým technologickým postupům, odborné konzultace, získání atestů a jiných nutných povolení.

  Centrum příležitostně umožňuje i snadnější získání zaměstnání v oboru na základě prokázané odbornosti nebo znalosti.

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

mapka_cr_olomouc.gif

Návštěvnost stránek

079989
klempirstvidostal_footer.png