Drobečková navigace

Úvodní stránka > Centrum tvořivosti > Podmínky vstupu do Centra

Podmínky vstupu do Centra

 

 

    Základní roční poplatek za užívání základních služeb Centra je ve výši 1.000,- Kč pro příležitostné práce. Základní služby obsahují základní školení bezpečnosti práce a seznámení s ovládáním strojů, pronájem prostor dílny 10,- Kč/den (včetně jednoduchých přípravků), využívání základního strojního vybavení v sazbě 50,- Kč/hod.(ohýbačka, malý ohraňovací lis, skružovačka, signovačka, stolní vrtačka, malý soustruh, přenosná svářečka,stolní pila,hydraulický lis a přístup do databáze s postupy a materiály skupiny Z) a 70,- Kč/hod (velký soustruh, frézka, exentrický lis, kompresor, tabulové nůžky a menší speciální zařízení), velká svářečka , plynová souprava a chemické povrchové úpravy podle provozního režimu. Lze kombinovat využití více strojů v rámci jedné hodiny. Materál a přídavný materiál není zahrnut v základním ročním poplatku a doplácí se podle spotřeby.

   (Databáze obsahuje spoustu informací o nemovitostech, statické a jiné technické závady domů a způsoby odstraňování závad, způsob využití různých materiálů, postupy zpracování kovových, stavebních, dřevěných a plastových materiálů, technické údale o materiálech, vzorce pro pevnostní výpočty konstrukcí, postupy k výrobě materiálů atd.)

   Strojní vybavení s náročnější obsluhou CNC gravírovcí fréza, Nd:YAG laser, souřadnicová vyvrtávačka, 3D tiskárna, mikroskop, zpřístupnění databáze pro náročnější zájemce, zprostředkování přístupu na specializovaná pracoviště (laboratoře), výuka a další po individuální dohodě.

  Provozní doba: v pracovních dnech 15.00 - 19.00 (dopoledne po dohodě) 

                            ve dnech pracovního volna po dohodě

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek

mapka_cr_olomouc.gif

Návštěvnost stránek

080557
klempirstvidostal_footer.png